Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

reference

REFERENCE

ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ

O naší dosavadní práci vypovídají referenční zakázky,
kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali.

schenker

SCHENKER

Ing. Lubor Lepič,
obchodní ředitel:

„Vážení přátelé, vzájemná spolupráce se společností SKILLS vznikla v první polovině roku 2010, kdy se stala vítězem výběrového řízení na dodavatele tréninkového programu „Rozvoj obchodních dovedností“, který byl v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

nike dunk high black leather chair for sale | adidas

gefco

Gefco Česká republika

Lenka Jírovcová,
HR Manager:

"Naší společnosti se podařilo v roce  2010 získat v rámci projektu „Školení je šance“ dotaci na vzdělávání pro klíčové zaměstnance.

Jednou ze skupin, kterou jsme potřebovali proškolit, byli naši obchodníci a na základě posouzení mnoha kritérií padla volba na společnost Skills, která jako jedna z mála byla schopna garantovat program certifikovaný ministerstvem.

Running Sneakers Store | New Balance 550 'Sea Salt Black' — Jofemar

cityCity Self-Storage

Mgr. Soňa Fialová,
general manager v ČR:

Společnost City Self-Storage s.r.o. je malá firma zaměstnávající na plný pracovní úvazek 11 zaměstnanců. Zabýváme se zejména pronájmem skladovacích prostor, a tudíž její činnost je ryze obchodní. Na pozici jednatele jsem nastoupila v březnu 2006 a mým úkolem, a tedy i cílem firmy bylo zvýšit prodej, resp. tržby za pronájem skladovacích prostor a splnit tak roční plán.

Sportswear free shipping | Gifts for Runners

touaxTOUAX

Igor Zahradníček,
generální ředitel ČR & SR:

„Naše společnost se rozhodla postavit úplně nový obchodní tým, a to nejen personálně, ale i procesně. Skills byli schopni přijít s na míru šitým programem, který zahrnoval pomoc se strukturovaným výběrem kandidátů a nastavením obchodních procesů.

Hlavním strůjcem úspěšné spolupráce je pan Václav Šlapák, který zastřešil spolupráci lektorsky.

Running sneakers | Nike

orpaORPA Papír

Stanislav Husek,
ředitel závodu Lanškroun:

“Vážení přátelé,
dovolte mi, abych vám touto cestou poděkoval za příkladnou realizaci 2denního programu, který jste pro naši firmu připravili. Velkou zásluhu na úspěšnosti akce měl především její mediátor Ing. arch. Václav Šlapák, jehož přístup, zkušenosti ale i velice přirozený a příjemný osobní projev přispěly k neopakovatelné atmosféře.

best Running shoes brand | Ανδρικά Nike

lindeLinde Material Handling ČR

Ing. Renata Rýdlová,
finanční ředitelka:

„S firmou Skills, spol. s r.o. spolupracujeme od roku 2004. Firma Skills byla vybrána na základě vícekolového výběrového řízení, kterého se zúčastnily i renomované mezinárodní školící agentury.

Rozhodující při výběru pro nás byly reference a osobnost lektora Ing. arch. Václava Šlapáka.

Sportswear Design | Yeezy Boost 350 Trainers

posta

Česká pošta

Ing. Petr Felix,
produktový manažer:

„Rád bych touto cestou ocenil kvalitu vzdělávacích kurzů společnosti Skills, spol. s r.o..

Účastním se rozvojového programu pro obchodníky „Obchodní akademie 1“, vedený lektorem Ing. arch. Václavem Šlapákem. Úroveň jednotlivých lekcí se nebojím označit za profesionální, a to v souvislosti s obsahem, formou i organizací...

Sportswear Design | Off-White x Air Jordan 1 NRG UNC The Ten — Ietp

advice

Advice.cz

Kateřina Kodymová, zástupkyně vedení společnosti:

Společně se svými kolegy právě absolvujeme sérii výcvikových tréninkových kurzů, které byly sestavené na míru, dle našich požadavků, společností SKILLS.

Veškeré kurzy, které jsem doposud měla tu čest absolvovat, měly obrovský přínos nejen pro mou práci, ale spoustu nově nabytých poznatků mám příležitost aplikovat denně i v osobním životě.

Asics shoes | air yeezy bay nike kicks shoes boys black boots DH7717-100 Release Date - SBD

lindeLinde Material Handling SR

Ing. Pavol Opatovský,
generální ředitel:

„Spoluprácu so Skills sme začali na základe výberového konania a pozitívnych referencií od našej sesterskej spoločnosti v ČR v roku 2005.

Dôležitým kritériom bol fakt, že spoločnosť Skills nám dokáže na mieru pripraviť programy pre všetky kategórie zamestnancov a všetky pracovné pozície v našej firme.

Buy Kicks | Women's Designer Sneakers - Luxury Shopping

scontoSCONTO Nábytek

Josef Dvořák,
personální ředitel:

„Pokud budu hodnotit spolupráci se společností SKILLS, musím zhodnotit několik společných let věnovaných péči nejen o naše zaměstnance, ale i o vrcholové vedení naší společnosti.

Naše spolupráce započala v roce 2006, kdy jsme výběrovým řízením oslovili několik vzdělávacích společností.

Authentic Sneakers | jordan Release Dates