Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

lindeLinde Material Handling ČR

Ing. Renata Rýdlová,
finanční ředitelka:

„S firmou Skills, spol. s r.o. spolupracujeme od roku 2004. Firma Skills byla vybrána na základě vícekolového výběrového řízení, kterého se zúčastnily i renomované mezinárodní školící agentury.

Rozhodující při výběru pro nás byly reference a osobnost lektora Ing. arch. Václava Šlapáka.

Sportswear Design | Yeezy Boost 350 Trainers

Firma Skills pro nás „na klíč“ zajišťuje komplexní ucelené několika-modulové školení z oblasti soft skills pro zaměstnance všech úrovní a různých pracovních pozic, jako např. obchodní zástupci, top management, střední a nižší management, servisní technici, pracovníci administrativy.

Obsahy kurzů dle našich požadavků byly vždy stoprocentně splněny. Díky komplexnímu přístupu v oblasti rozvoje obchodního a servisního týmu Linde došlo k prokazatelnému zlepšení obchodních výsledků a ke zlepšení manažerských dovedností členů managementu. Školení mají vždy díky Ing. Arch Šlapákovi vysokou odbornou úroveň.

Kromě školení soft skills spolupracovala naše společnost se společností Skills na vývoji hodnocení zaměstnanců prostřednictvím kompetenčních modelů. Bylo vytvořeno celkem 33 kompetenčních modelů, které pokrývají veškeré pracovní pozice v naší společnosti. Zavedení kompetenčních modelů nám pomohlo výrazně zlepšit systém hodnocení, zkonkretizovat zpětnou vazbu pro zaměstnance a lépe rozvíjet a diferencovat zaměstnance nejen podle jejich výkonnosti, ale i jejich osobních vlastností a pracovního chování.“

 

Kontakt: renata.rydlova@linde-mh.cz, tel. 271 078 294