Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

V roce 2015 rozšiřujeme spolupráci s partnerskou společností POZITIV s.r.o. Společnost se zaměřuje na přímé přenosy zejména na Internetu, video a filmovou produkci stejně jako i na YouTube obsah. V rámci spolupráce SKILLS a POZITIV chystáme společně nové výukové formáty. POZITIV se pro rok 2015 stal klíčovým partnerem Asociace profesionálních obchodníků (www.apoeu.cz), jejímž je Václav Šlapák (SKILLS) prezidentem. Aktivity společnosti POZITIV tedy budou směřovat i směrem k APO.

buy footwear | Jun 21, 2021 White Oreo Tech Grey CT8527-100 Release Date - SBD

Společnost POZITIV v loňském roce realizovala mnoho přímých přenosů a on-line tiskových konferencí (např. SAZKA, RWE, Česká mincovna), zajišťovala streaming a záznam velkých konferencí (např. Google, T-Mobile, Forum 2000, Hospodářská komora ČR) či významných společenských akcí jako například unikátní přímé přenosy koncertů České filharmonie z Rudolfina do kin v ČR a SR. V rámci svého programu společenské odpovědnosti POZITIV dlouhodobě jako partner podporuje UNICEF. Strategii a obchodní rozvoj společnosti POZITIV má jako Chief Commercial Officer na starosti Jan Vaisar (jan@pozitiv.cz, 606 343 555).

Blíže o společnosti Pozitiv na www.pozitiv.cz.