Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

gefco

Gefco Česká republika

Lenka Jírovcová,
HR Manager:

"Naší společnosti se podařilo v roce  2010 získat v rámci projektu „Školení je šance“ dotaci na vzdělávání pro klíčové zaměstnance.

Jednou ze skupin, kterou jsme potřebovali proškolit, byli naši obchodníci a na základě posouzení mnoha kritérií padla volba na společnost Skills, která jako jedna z mála byla schopna garantovat program certifikovaný ministerstvem.

Running Sneakers Store | New Balance 550 'Sea Salt Black' — Jofemar

Nyní po skončení celého školicího program mohu jednoznačně potvrdit, že to byla velmi dobrá volba. Trenér společnosti SKILLS pan Václav Šlapák je člověk, který ví, jak běhěm školení účastníky zaujmout. Jeho školení jsou živá, prokládaná mnoha příklady z praxe. Teorii obchodních dovedností sám zvládá velice dobře a dokáže ji zábavnou formou předat účastníkům školení. Když to situace vyžaduje,dokáže být přímý a může se stát, že zpětná vazba, kterou od něj dostanete, bude bez příkras. Všichni účastníci školicího programu byli velmi spokojeni,na jednotlivé moduly se těšili a někteří hodnotili toto školení jako nejzajímavější a pro jejich praxi nejpřínosnějšíi ze všech školení, které měli možnost zatím absolvovat. Václava mohu jako školitele obchodních dovedností vřele doporučit."

 

Kontakt: lenka.jirovcova@gefco.cz, tel. 224 835 701